różowa książka wedding planner
JAK DOBRZE ZAPLANOWAĆ ŚLUB I WESELE
14 lutego 2020
pierścionek
ŚLUB W PLENERZE
28 lutego 2020
Show all

MOTYW PRZEWODNI WESELA

zdjęcie z elementami dekoracyjnymi na weselu

Zaryzykuję i napiszę, że każda Panna Młoda planując swoje wesele ma pewną wizję tego wymarzonego. Z doświadczenia wiemy, że to Ona ma decydujące zdanie co do wyboru dekoracji i stylu Waszego wesela.

Na spójny i intrygujący odbiór imprezy będą wpływać najmniejsze jej elementy. Motyw przewodni do niedawna kojarzył się z urodzinami przedszkolaka albo balem karnawałowym. W praktyce, wykreowanie przewodniego elementu, na początku planowania wesela, ułatwi wybór wielu elementów, o których napisałam niżej.

Nie macie pomysłu?

Zacznijcie od wypisania Waszych hobby i zainteresowań. Postarajcie się zacząć od tych, które Was łączą. Zespół muzyczny, film, pasja, sport, kolor a może podróże? Praktycznie każdy z elementów może być świetną bazą do stworzenia tematu Waszego wesela.

Jest motyw i co dalej?

Motyw przewodni może znaleźć odzwierciedlenie w wielu elementach wesela. Pierwsze są oczywiście dekoracje- ich kolor i rodzaj. Idąc dalej, wybór ślubnej papeterii może nadać odpowiedni charakter imprezie. Inne elementy wesela, takie jak stojaczki na winiety, atrakcja dla gości, pierwszy taniec, również mają potencjał aby nadać im odpowiedni klimat. Możecie postawić na tematyczną niespodziankę kulinarną, odpowiednią prezentację tortu weselnego albo stół pełen smakołyków nawiązujących do wybranego motywu.
Pomocny na pewno będzie moodboard. Stwórzcie własną tablicę inspiracji, zapisujcie na niej wybiórcze elementy, które się Wam spodobają, albo te na które macie własny pomysł. Możecie zacząć od przeglądnięcia naszych tablic Pinterest i Instagram. Trendy ślubne są ważne, ale nie traktujcie ich jako jedyny i właściwy kanon. Pamiętajcie, że to Wasze wesele. Trendy ślubne przeminą a łączące Was pasje pozostanę te same.
autorzy zdjęć : Adam Janoszek, Bartosz Kossakowski, Caribbeanphoto, Edyta Masłowska, Kornelia Kruczek Fotografia, Paweł Leśniak Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *