20 stycznia 2020
Kolor przewodni na wesela 2020 2

Kolor przewodni na wesela 2020

Kolor może być świetnym pomysłem na motyw przewodni waszego
16 listopada 2019
kobieta podpisująca dokumenty w kościele

FORMALNOŚCI PRZEDŚLUBNE

Zapraszamy do przeczytania pierwszego wpisu z nowej serii: „Porady prawne”. Będziemy w niej poruszać kwestie formalności związanych z małżeństwem, ale nie tylko. Mamy nadzieję, że omawiane tutaj tematy pomogą znaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
4 września 2019
DEKORACJE BALONOWE 4

DEKORACJE BALONOWE

W jaki sposób przemienić zwykły balon w małe dzieło sztuki, na które każdy zwróci uwagę? Odpowiedź na to pytanie w naszym kolejnym wpisie z serii DIY. Nikt nie przechodzi obojętnie obok takich balonów- sprawdzałyśmy.
4 września 2019
MALOWANE BUTELKI 6

MALOWANE BUTELKI

Systematycznie wyrzucamy szklane butelki i słoiki- całkiem niepotrzebnie. Przedstawiamy nasz pomysł na drugie życie tych przedmiotów. Bądź „zero waste”! Zapraszamy do lektury.
4 września 2019
WINIETKI Z GĘSICH PIÓR 8

WINIETKI Z GĘSICH PIÓR

Do dekoracji wesela jako winietek użyłyśmy malowanych gęsich piór. Ozdoby są  bardzo łatwe w wykonaniu i stanowią oryginalny dodatek do całości wystroju sali.
11 sierpnia 2019
ŁAPACZ SNÓW 10

ŁAPACZ SNÓW

Śmiało możemy przyznać, że uwielbiamy łapacze snów. Proste i efektowne. Czego chcieć więcej? Wierzymy, że polubicie je tak samo jak my.
11 sierpnia 2019
OBRĘCZE OZDOBIONE GAŁĄZKAMI 12

OBRĘCZE OZDOBIONE GAŁĄZKAMI

Tym razem na tapetę wzięłyśmy obręcze przybrane gałązkami. Zapraszamy do lektury  i do samodzielnego wykonania dekoracji.
25 lipca 2019
BUTELKOWE KANDELABRY 14

BUTELKOWE KANDELABRY

Od kilku sezonów szklane butelki po napojach stały się hitem dekoracji wesel. Zastępują wa-zony i mogą być użyte na kilka oryginalnych sposobów. Jednym z pomysłów na wykorzystanie butelek jest użycie ich jako świeczników. Szkło normalnie wylądowały by w koszu, a tym sposobem dajemy im drugie życie!
25 lipca 2019
MALOWANE BALONY 16

MALOWANE BALONY

Pomysł na niepowtarzalne balony! Wykonanie tej dekoracji jest o tyle utrudnione, że nie można jej wykonać wcześniej przed planowanym wydarzeniem. Balony z helem najlepiej wyglądają pierwszego dnia, więc powinny zostać zrobione kilka godzin przed uroczystością.