kobieta pracuje na komputerze
GDZIE SZUKAĆ OSZCZĘDNOŚCI?
18 maja 2020
wirujący pierwszy taniec
PIERWSZY TANIEC WESELNY – Porady Specjalisty
9 czerwca 2020
Show all

AUTO DO ŚLUBU

mustang do ślubu

Nasze kochane Panny Młode, staramy się by jak najwięcej artykułów, które publikujemy w poradniku odpowiadało Waszym potrzebom. Dzisiejszy artykuł kierujemy głównie do Panów, wiemy, że to głównie im zależy na tym czym pojadą do ślubu.

Panowie z zasady angażują się mniej w przygotowania do ślubu od swoich narzeczonych. Jest jednak jeden aspekt, który szczególnie porusza ich wyobraźnie. Mowa o wyborze auta, którym będą podróżowali tego dnia.

Wybierając samochód zastanówcie się:

1) jaki samochód pasuje do Waszej uroczystości,

2) czy chcecie aby zawiózł Was kierowca czy samochód będzie prowadził Pan młody,

3) czy jedziecie sami czy ze świadkami- jeśli we czworo to potrzebujecie naprawdę przestronnego auta,

4) jak długą macie trasę do przejechania – nie każdy samochód będzie odpowiednio komfortowy na dłuższy dystans ,

5) czy samochód oferuje wystarczającą ilość miejsca na suknię Panny Młodej,

6) czy marzysz o przejażdżce jakimś samochodem- to doskonała okazja!

 

Sprawdźcie nasze propozycje:

 

SAMOCHODY LUKSUSOWE 

Najczęściej spotykane na weselach i stosunkowo łatwe do znalezienia samochody, które można na co dzień spotkać na ulicach. Samochody klasy luksusowej marek premium jak Audi A8 czy BMW serii 7 prezentują się dostojnie, gwarantują wysoki komfort podróży oraz przestronne wnętrze.

Decydując się na taki samochód warto mieć na uwadze, że może być on eksploatowany na co dzień, dlatego warto przed podpisaniem umowy zobaczyć samochód aby ocenić jego stan.

LIMUZYNY

Kojarzą się najczęściej z amerykańskimi filmami i gwiazdami wysiadającymi prosto na czerwony dywan. Dzięki rozmiarom mogą zaoferować komfortową podróż nawet 8-10 pasażerom.

Dostępność takich aut na rynku systematycznie rośnie, dzięki czemu ceny stają się coraz bardziej konkurencyjne.

SAMOCHODY ZABYTKOWE 

Najbardziej dostojna propozycja. Samochody retro doskonale wpisują się w wesela w klimacie Vintage. Przejażdżka z kościoła na salę w kilkudziesięcioletnim samochodzie jest sporą atrakcją. Niestety taka usługa może być stosunkowo droga.

 Samochody zabytkowe są zazwyczaj  utrzymywane w stanie kolekcjonerskim, ale trzeba mieć na uwadze, że w przypadku awarii części zamienne nie będą dostępne od razu co może unieruchomić auto.

 SAMOCHODY EKSTRAWAGANCKIE 

Jeśli Wasz ślub z założenia ma być nietypowy, zastanówcie się nad podkreśleniem tego za pomocą samochodu. Możecie jechać do ślubu starą Nysą, ciasnym „garbusem”  albo nawet autobusem.

Goście będą zaskoczeni, a zrobienie sobie zdjęcia z Waszym samochodem może okazać się jedną z atrakcji.

SAMOCHODY SPORTOWE 

To propozycja zwłaszcza dla tych, którzy chcą samodzielnie prowadzić auto. Dla Pana Młodego trasa superszybkim i równie drogim samochodem będzie nie lada atrakcją. Zadbajcie o odpowiednią ilość miejsca na suknię i bukiet Panny Młodej.

Powstaje coraz więcej firm oferujących tego typu samochody, w zasadzie da się znaleźć większość modeli, które mogą przyjść Wam na myśl.

SAMOCHODY CABRIO

Jazda bez dachu nad głową jest bardzo przyjemna, zwłaszcza gdy na zewnątrz jest ciepło i słonecznie. Doskonale wyglądają zdjęcia Młodych w samochodach bez dachu. Samochody tego typu występują w różnych segmentach, dlatego ich wynajęcie wcale nie musi być kosztowne.

To również opcja, w której za kierownicą powinien siedzieć Pan Młody. Największy minus to możliwe kłopoty z pogodą.

Możliwości jest całe mnóstwo.

Przebierajcie w ofertach i szukajcie propozycji, która spełni Wasze oczekiwania w 100%. Zweryfikujcie usługodawcę i koniecznie podpiszcie umowę, która zagwarantuje Wam należyte wykonanie usługi.

zdjęcie tytułowe: Paweł Leśniak Fotograf
fot. Pinterest

ŚLUBNA CHECKLISTA

Subskrybuj Nasz Newsletter poniżej, aby pobrać checklistę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *