SZKATUŁKA NA OBRĄCZKI
22 lipca 2019
Show all

NUMERKI NA STÓŁ WESELNY Z KORKÓW PO WINIE

W naszej codziennej pracy przy organizacji wesel oraz ślubów, a także śledząc na bieżąco wszystkie aktualne trendy możemy śmiało zaryzykować stwierdzenie: "na weselach króluje styl rustykalny". Rzeczy wykonane przy użyciu korków po winie doskonale wpisują się w ten klimat. Zrobienie  z nich numerków na stół weselny, a także inne okazje jest wyjątkowo proste. Wymaga jedynie czasu i cierpliwości, dlatego nie zniechęcaj się, jeśli musisz wykonać ich dużo. Na przygotowanie każdej kolejnej cyfry poświęcisz mniej czasu.

Do wykonania  numerków na stół potrzeba:
  • kleju na gorąco
  • odpowiedniej ilości korków po winie (możesz wykorzystać te, które masz w domu lub zamówić w Internecie- koszt ok. 30zł za 100szt.)
Przejdźmy do realizacji:
  1. Ustal jakiej wielkości mają mieć numerki. Nasze mają 20 cm wysokości i 20cm szerokości w podstawie . Na każdy numer zużyłyśmy około 30 korków. Cyfry powinny być na tyle duże aby goście bez problemu je zauważyli. Nie mogą jednak być zbyt okazałe, ponieważ nie chcemy aby odwróciły uwagę od innych dekoracji stołu.
  2. Ułóż „na sucho” korki aby nadać im kształt odpowiedniej cyfry.
  3. Przy użyciu kleju na gorąco sklej do siebie korki. Klej „łapie” bardzo szybko, ale potrzymaj sklejone elementy kilka sekund żeby przywarły do siebie wystarczająco mocno.

Gotowe! Goście na pewno docenią ten oryginalny element dekoracji, a Ty będziesz dumna, że wykonałaś go sama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *