Wesele Ani i Jaśka

miejsce: Dwór w Tomaszowicach
organizacja i pomysł: Warsztat Pomysłów
fotograf: Adam Janoszek
kwiaty i dekoracje: Paper Flower Art
suknia ślubna: Pronovias
buty: Kulig
makijaż: Olga Kamińska
fryzjer: Berendowicz Kublin

Z Anią i Jaśkiem zaczęliśmy rozmowy zimą. Przyszła Panna Młoda od początku miała gotową wizję swojego ślubu i wesela. Zależało jej, aby uroczystość była wyjątkowa i elegancka. Wesele odbyło się w ostatnią sobotę czerwca w Dworze w Tomaszowicach. Pracy było dużo. Od wczesnym godzin porannych wszyscy działali na najwyższych obrotach by zdążyć na czas.

Dzięki pomocy dziewczyn z Paper Flower Art, stoły zdominowały pastelowe kompozycje z róż i piwonii, a nad wejściem zawisła zielona brama pełna kwiatów. Pod sufitem rozbłysło kilkanaście metrów złocistych żarówek. Przestrzeń aż pojaśniała.
Uwielbiamy takie metamorfozy! Koordynacja dnia ślubu to zwieńczenie całej dotychczasowej współpracy. I o ile przygotowania prowadzone przez nas trwają długo, tak najważniejszy dzień mija bardzo szybko. Za szybko !

Każda para ma inne oczekiwania i każde wesele jest inne. Właśnie z tego powodu uwielbiamy swoją pracę. W tym wszystkim można jednak odnaleźć jeden stały element każdej imprezy to wszechobecna radość i miłość Małżonków w ich najważniejszym dniu w życiu.

Dziękujemy Wam za zaufanie. To był przepiękny dzień! Miło nam, że mogłyśmy być jego częścią.