Wesele Justyny i Miłosza 

miejsce: Witkowa Chata
organizacja i pomysł: Warsztat Pomysłów
fotograf: Białe Kadry
kwiaty i dekoracje: Warsztat Pomysłów
oświetlenie: Rustic Illuminations
suknia ślubna: NABLA
makijaż: Karolina Dębiec Make Up
fryzjer: Pracownia Fryzjerska Joanna Ptaszek
cukiernia: Tartelette
muzyka: BP Events- DJ na wesele, imprezę okolicznościową 
samochód: @aniek.pl

           Rozmowy o weselu Justyny i Miłosza zaczęliśmy już rok przed uroczystością. Wizja dekoracji wesela była od początku przez Nich precyzyjnie określona. Przewaga zieleni z dodatkiem białych kwiatów, najlepiej piwonii. Pomysł od samego początku wydawał się strzałem w dziesiątkę, a dodatkowo doskonale wpisywał się w klimat sali w Witkowej Chacie. 
Tym razem, nie obyło się bez niespodzianek, które przygotował dla nas rok 2020. Pandemia, zmusiła narzeczonych, do zmiany terminu uroczystości z maja na lipiec, to jednak w żaden sposób nie wpłynęło na nasze wcześniejsze ustalenia.

           Cała aranżacja wyglądała obłędnie! Zielone girlandy z żywych liści w połączeniu z lampkami pod sufitem cudownie rozjaśniły przestrzeń, tworząc niepowtarzalny klimat. Uwielbiamy takie metamorfozy! Zakończenie prac i efekt finalny w dniu ślubu to zwieńczenie całej dotychczasowej współpracy. I o ile przygotowania prowadzone przez nas trwają długo, tak najważniejszy dzień mija bardzo szybko. Za szybko !

           I jak zawsze podkreślamy, że kochamy naszą pracę za niepowtarzalność i emocje. Widok szczęśliwej Pary Młodej w dniu swojego święta to dla nas najlepsza nagroda.
Dziękujemy Wam za zaufanie. To był przepiękny dzień! Miło nam, że mogłyśmy być jego częścią.